GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 9234603
nr 923 4603
Skålar
2 st, Kina, 1700-/1800-tal, diameter: 9-10 cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 november 2014
kl 19:55:10
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr